Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (889 entries)

note: translators: %d: number of words
en: %d word | %d words
nl[0]: %d woord
nl[1]: %d woorden

en: Mark the excerpt of this content. Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
nl: Bepaal de excerpt van deze content. Content voor dit blok wordt getoond als excerpt op jouw archiefpagina's.

en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
nl: https://nl.wordpress.org/plugins/classic-editor/

en: Create content, and save it for you and other contributors to reuse across your site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used.
nl: Creëer content en sla het op voor jezelf en andere gebruikers op je site. Wanneer je het blok aanpast worden je wijzigingen overal doorgevoerd.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om revisies van dit bericht te bekijken.

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
nl: Om de uitgelichte afbeelding te kunnen bewerken heb je toestemming nodig om media te uploaden.

en: Given your current role, you can only link a video, you cannot upload.
nl: Gezien je huidige rol kun je alleen een video linken, je kunt niet uploaden.

en: Given your current role, you can only link an image, you cannot upload.
nl: Gezien je huidige rol kun je alleen een afbeelding linken, je kunt niet uploaden.

en: Given your current role, you can only link an audio, you cannot upload.
nl: Gezien je huidige rol kun je alleen een audiobestand linken, je kunt niet uploaden.

en: Given your current role, you can only link a media file, you cannot upload.
nl: Gezien je huidige rol kun je alleen een mediabestand linken, je kunt niet uploaden.

en: To edit this block, you need permission to upload media.
nl: Om dit blok te kunnen bewerken, heb je toestemming nodig om media te uploaden.

en: (selected block)
nl: (geselecteerd blok)

en: Block tools
nl: Blok-gereedschappen

en: This image has an empty alt attribute
nl: Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
nl: Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is %s

note: translators: %s: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
en: The Block Editor requires JavaScript. Please try the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
nl: De block editor vereist JavaScript. Probeer de <a href="%s">Klassieke Editor plugin</a>.

note: Translators: link is to current page specify classic editor.
en: The Block Editor requires JavaScript. You can use the <a href="%s">Classic Editor</a>.
nl: De block editor vereist JavaScript. Je kunt de <a href="%s">Klassieke Editor plugin</a> gebruiken.

note: translators: Number of blocks untrashed.
en: %s block restored from the Trash. | %s blocks restored from the Trash.
nl[0]: %s blok teruggezet uit de prullenbak.
nl[1]: %s blokken teruggezet uit de prullenbak.

note: translators: Number of blocks trashed.
en: %s block moved to the Trash. | %s blocks moved to the Trash.
nl[0]: %s blok verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %s blokken verplaatst naar de prullenbak.

note: translators: Number of blocks deleted.
en: %s block permanently deleted. | %s blocks permanently deleted.
nl[0]: %s blok permanent verwijderd.
nl[1]: %s blokken permanent verwijderd.

note: translators: Number of blocks updated.
en: %s block updated. | %s blocks updated.
nl[0]: %s blok bijgewerkt.
nl[1]: %s blokken bijgewerkt.

en: %s block not updated, somebody is editing it. | %s blocks not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s blok niet bijgewerkt, iemand is het aan het bewerken.
nl[1]: %s blokken niet bijgewerkt, iemand is ze aan het bewerken.

note: translators: Blocks not updated because they're locked.
en: 1 block not updated, somebody is editing it.
nl: 1 blok niet bijgewerkt, iemand is het aan het bewerken.

[ctx: add new on admin bar]
en: Block
nl: Blok

[ctx: admin menu]
en: Blocks
nl: Blokken

[ctx: post type singular name]
en: Block
nl: Blok

[ctx: post type general name]
en: Blocks
nl: Blokken

en: Link inserted
nl: Link ingevoegd

en: Link selected
nl: Link geselecteerd

en: View Block
nl: Bekijk blok

en: Edit Block
nl: Bewerk blok

en: New Block
nl: Nieuw blok

en: Add New Block
nl: Voeg nieuw blok toe

[ctx: Block]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: All Blocks
nl: Alle blokken

en: Type text or HTML
nl: Type tekst of HTML

en: Align text right
nl: Tekst rechts uitlijnen

en: Align text center
nl: Tekst centreren

en: Align text left
nl: Tekst links uitlijnen

en: Page Break
nl: Pagina-einde

en: Stack on mobile
nl: Stapel op mobiel

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: No blocks found in Trash.
nl: Geen blokken gevonden in prullenbak.

en: Block published.
nl: Blok gepubliceerd.

en: Block published privately.
nl: Blok privé gepubliceerd.

en: Block scheduled.
nl: Blok ingepland.

en: Block reverted to draft.
nl: Blok teruggezet naar concept.

en: Filter blocks list
nl: Filter blokkenlijst

en: Blocks list
nl: Blokkenlijst

en: Blocks list navigation
nl: Blokkenlijst navigatie

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
nl: Waarschuwing: de link is toegevoegd, maar kan fouten bevatten. Graag goed testen.

en: Start writing with text or HTML
nl: Begin met tekst of HTML schrijven

en: Block icon
nl: Blok-icoon

en: Start writing or type / to choose a block
nl: Begin met schrijven of type / om een blok te kiezen

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
nl: Leeg blok; begin met schrijven of type een schuine streep om een blok te kiezen

en: Paragraph block
nl: Paragraafblok

en: Drag an image, upload a new one or select a file from your library.
nl: Sleep een afbeelding, upload een nieuwe of selecteer een bestand in je bibliotheek.

en: Drag an audio, upload a new one or select a file from your library.
nl: Sleep een audiobestand, upload een nieuwe of selecteer een bestand in je bibliotheek.

en: Drag a media file, upload a new one or select a file from your library.
nl: Sleep een mediabestand, upload een nieuwe of selecteer een bestand in je bibliotheek.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library.
nl: Sleep afbeeldingen, upload nieuwe of selecteer bestanden in je bibliotheek.

en: Drag a file, upload a new one or select a file from your library.
nl: Sleep een bestand, upload een nieuwe of selecteer een bestand in je bibliotheek.

en: %s block selected. | %s blocks selected.
nl[0]: %s blok geselecteerd.
nl[1]: %s blokken geselecteerd.

en: Annotation
nl: Aantekening

en: Edit or update the image
nl: Bewerk of update de afbeelding

[ctx: blocks]
en: Most Used
nl: Meest gebruikt

[ctx: imperative verb]
note: translators: Button to fix block content
en: Resolve
nl: Oplossen

[ctx: font size name]
en: Huge
nl: Zeer groot

[ctx: font size name]
en: Large
nl: Groot

[ctx: font size name]
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: font size name]
en: Small
nl: Klein

[ctx: font size name]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: button label]
en: Import
nl: Importeer

[ctx: button label]
en: Embed
nl: Insluiten

[ctx: block title]
en: Embed
nl: Insluiten

[ctx: block title]
en: Classic
nl: Klassiek

[ctx: block style]
en: Large
nl: Groot

[ctx: block style]
en: Regular
nl: Standaard

[ctx: block style]
en: Squared
nl: Vierkant

[ctx: block style]
en: Rounded
nl: Afgerond

note: translators: accessibility label for external links, where the argument is the link text
en: %s (opens in a new tab)
nl: %s (opent in een nieuwe tab)

en: Link edited.
nl: Link bewerkt.

en: Link removed.
nl: Link verwijderd.

en: Double-check your settings before publishing.
nl: Controleer je instellingen goed alvorens te publiceren.

en: Generating preview…
nl: Voorbeeld genereren...

note: translators: ARIA label for the Block Settings sidebar tab, selected.
en: Block settings (selected)
nl: Blok-instellingen (geselecteerd)

note: translators: ARIA label for the Document Settings sidebar tab, selected.
en: Document settings (selected)
nl: Document-instellingen (geselecteerd)

en: Navigate to the nearest toolbar.
nl: Navigeer naar de dichtstbijzijnde toolbar.

en: Hide more tools & options
nl: Verberg meer gereedschap & opties

en: Show more tools & options
nl: Toon meer gereedschap & opties

note: translators: accessibility text for the editor toolbar when Top Toolbar is off
en: Document tools
nl: Document gereedschap

note: translators: accessibility text for the editor toolbar when Top Toolbar is on
en: Document and block tools
nl: Document en blok gereedschap

en: Embed a video from your media library or upload a new one.
nl: Een video uit je mediabibliotheek insluiten of upload een nieuwe.

en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
nl: Voeg poëzie toe. Gebruik speciale ruimte-indelingen. Of citeer muziekteksten.

en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
nl: Voeg extra aangepaste elementen in met een WordPress shortcode.

en: Add a link to a downloadable file.
nl: Voeg een link naar een downloadbaar bestand toe.

en: Display a list of your most recent comments.
nl: Toon een lijst van je meest recente reacties.

en: Insert an image to make a visual statement.
nl: Voeg een afbeelding in om een visuele uitspraak te maken.

en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
nl: Voeg aangepaste HTML-code toe en bekijk een voorbeeld tijdens het bewerken.

en: Display multiple images in a rich gallery.
nl: Toon meerdere afbeeldingen in een grandiose galerij.

en: Embed videos, images, tweets, audio, and other content from external sources.
nl: Video, afbeeldingen, tweets, audio en andere inhoud van externe bronnen insluiten.

en: Media & Text Settings
nl: Media- en tekst instellingen

en: Create a bulleted or numbered list.
nl: Maak lijst met opsommingstekens of nummers.

en: Start with the building block of all narrative.
nl: Begin met de bouwsteen van alle verhalen.

en: Add white space between blocks and customize its height.
nl: Voeg ruimte toe tussen blokken en pas de hoogte aan.

en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
nl: Geef de lezer rust tussen ideeën of secties met een horizontale scheidingslijn.

en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
nl: Geef geciteerde tekst visuele nadruk. "Door anderen te citeren, citeren we onszelf." — Julio Cortázar

en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
nl: Geef speciale visuele nadruk aan een citaat uit je eigen tekst.

en: Separate your content into a multi-page experience.
nl: Laat je inhoud ervaren over meerdere pagina's.

en: Alternative text describes your image to people who can’t see it. Add a short description with its key details.
nl: Alternatieve tekst beschrijft je afbeelding aan mensen die het niet kunnen zien. Voeg een korte beschrijving toe met de belangrijkste details.

en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
nl: Introduceer nieuwe secties en organiseer je inhoud zo dat bezoekers (en zoekmachines) de structuur van je inhoud begrijpen.

en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
nl: Zet media en woorden naast elkaar in voor een mooiere lay-out.

en: Resize for smaller devices
nl: Verander formaat voor kleinere apparaten

en: Use the classic WordPress editor.
nl: Gebruik de klassieke WordPress editor.

en: Display a list of all categories.
nl: Toon een lijst van alle categorieën.

en: Embed a simple audio player.
nl: Een simpele audiospeler insluiten.

en: Prompt visitors to take action with a custom button.
nl: Laat bezoekers in actie komen met een aangepaste knop.

en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
nl: Toon stukjes code die je spatiëring en tabs respecteren.

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
nl: Deze insluiting behoudt mogelijk niet haar beeldverhouding wanneer de browsergrootte wordt gewijzigd.

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
nl: Deze insluiting behoudt haar beeldverhouding wanneer de browsergrootte wordt gewijzigd.

en: Add an image or video with a text overlay — great for headers.
nl: Voeg een afbeelding of video toe met tekst eroverheen — geweldig voor headers.

en: Drag an image or a video, upload a new one or select a file from your library.
nl: Sleep een afbeelding of video hierheen, upload een nieuwe of selecteer een bestand in de bibliotheek.

en: Embed Meetup.com content.
nl: Meetup.com inhoud insluiten.

en: Embed Kickstarter content.
nl: Kickstarter inhoud insluiten.

en: Embed Issuu content.
nl: Issuu inhoud insluiten.

en: Embed Imgur content.
nl: Imgur inhoud insluiten.

en: Embed Hulu content.
nl: Hulu inhoud insluiten.

en: Embed Funny or Die content.
nl: Funny or Die inhoud insluiten.

en: Embed a Dailymotion video.
nl: Een Dailymotion video insluiten.

en: Embed CollegeHumor content.
nl: CollegeHumor inhoud insluiten.

en: Embed Cloudup content.
nl: Cloudup inhoud insluiten.

en: Embed a tweet.
nl: Een tweet insluiten.

en: Embed an Animoto video.
nl: Een Animoto video insluiten.

en: Embed a Vimeo video.
nl: Een Vimeo video insluiten.

en: Embed Flickr content.
nl: Flickr inhoud insluiten.

en: Embed Spotify content.
nl: Spotify inhoud insluiten.

en: Embed SoundCloud content.
nl: SoundCloud inhoud insluiten.

en: Embed a WordPress post.
nl: Een WordPress bericht insluiten.

en: Embed an Instagram post.
nl: Een Instagram bericht insluiten.

en: Embed a Facebook post.
nl: Een Facebook bericht insluiten.

en: Embed a WordPress.tv video.
nl: Een WordPress.tv video insluiten.

en: Embed a VideoPress video.
nl: Een VideoPress video insluiten.

en: Embed a Tumblr post.
nl: Een Tumblr bericht insluiten.

en: Embed a TED video.
nl: Een TED video insluiten.

en: Embed Speaker Deck content.
nl: Speaker Deck inhoud insluiten.

en: Embed a YouTube video.
nl: Een YouTube video insluiten.

en: Embed SmugMug content.
nl: SmugMug inhoud insluiten.

en: Embed Slideshare content.
nl: Slideshare inhoud insluiten.

en: Embed Scribd content.
nl: Scribd inhoud insluiten.

en: Embed Screencast content.
nl: Screencast inhoud insluiten.

en: Embed ReverbNation content.
nl: ReverbNation inhoud insluiten.

en: Embed a Reddit thread.
nl: Een Reddit discussie insluiten.

en: Embed Polldaddy content.
nl: Polldaddy inhoud insluiten.

en: Embed a Photobucket image.
nl: Een Photobucket afbeelding insluiten.

en: Embed Mixcloud content.
nl: Mixcloud inhoud insluiten.

en: Page published privately.
nl: Pagina privé gepubliceerd.

en: Page updated.
nl: Pagina bijgewerkt.

en: Page scheduled.
nl: Pagina ingepland.

en: Page reverted to draft.
nl: Pagina teruggezet naar concept.

en: Page published.
nl: Pagina gepubliceerd.

en: M j, Y g:i a
nl: j M Y H:i

[ctx: noun]
en: View
nl: Bekijken

[ctx: font size name]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: editor button]
en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Save as Pending
nl: Opslaan als wachtend

note: translators: %s: post type singular name
en: %s address
nl: %s adres

en: Paste or type URL
nl: Plak of typ URL

en: Insert from URL
nl: Invoegen vanuit URL

en: Block Navigation
nl: Bloknavigatie

en: Styles
nl: Stijlen

en: Document Panels
nl: Documentpanelen

en: Advanced Panels
nl: Geavanceerde panelen

en: Click to change
nl: Klik om te wijzigen

en: No blocks created yet.
nl: Nog geen blokken gemaakt.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om thema's te bekijken.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
nl: Beperk resultaten tot thema's met één of meer statussen.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
nl: Of het thema responsive ingesloten inhoud ondersteunt.

en: Whether the theme supports post thumbnails.
nl: Of het thema bericht-thumbnails ondersteunt.

en: Post formats supported.
nl: Ondersteunde berichtformats.

en: Features supported by this theme.
nl: Functies die worden ondersteund door dit thema.

en: Enable Tips
nl: Tips inschakelen

en: General
nl: Algemeen

en: Open the block navigation menu.
nl: Open het bloknavigatiemenu.

en: Work without distraction
nl: Werk zonder afleiding

en: Focus on one block at a time
nl: Richt je op één blok tegelijk

en: Access all block and document tools in a single place
nl: Toegang tot alle blok- en documentgereedschappen op één plek

en: Options
nl: Opties

en: Hours
nl: Uren

en: Time
nl: Tijd

en: Year
nl: Jaar

en: Day
nl: Dag

en: October
nl: Oktober

en: August
nl: Augustus

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: May
nl: Mei

en: March
nl: Maart

en: February
nl: Februari

en: January
nl: Januari

en: Month
nl: Maand

en: Date
nl: Datum

note: translators: accessibility text
en: (opens in a new tab)
nl: (opent in een nieuwe tab)

en: Minutes
nl: Minuten

en: Choose a shade
nl: Kies een schaduw

en: Move the arrow left or right to change hue.
nl: Beweeg de pijl naar links of rechts om de tint te wijzigen.

en: Hue value in degrees, from 0 to 359.
nl: Tintwaarde in graden, van 0 tot 359.

en: Alpha value, from 0 (transparent) to 1 (fully opaque).
nl: Alfa-waarde, van 0 (transparant) tot 1 (volledig ondoorzichtig).

en: Stripes
nl: Strepen

en: Unrecognized Block
nl: Niet herkend blok

en: Media area
nl: Mediagebied

en: Edit Media
nl: Bewerk media

en: Media & Text
nl: Media & tekst

en: Show media on right
nl: Toon media rechts

en: Show media on left
nl: Toon media links

en: Open in New Tab
nl: Openen in nieuwe tab

en: Go to the first (home) or last (end) day of a week.
nl: Ga naar de eerste (begin) of laatste (einde) dag van de week.

en: Home/End
nl: Begin/Einde

en: Home and End
nl: Begin en einde

en: Page Up and Page Down
nl: Pagina omhoog en pagina omlaag

en: Move backward (PgUp) or forward (PgDn) by one month.
nl: Ga één maand achteruit (PgUp) of vooruit (PgDn).

en: Up and Down Arrows
nl: Omhoog en omlaag pijlen

en: Left and Right Arrows
nl: Links en rechts pijlen

en: Select the date in focus.
nl: Selecteer de geselecteerde datum.

en: Navigating with a keyboard
nl: Navigeren met een toetsenbord

en: Click the desired day to select it.
nl: Klik op de gewenste dag om deze te selecteren.

en: Click to Select
nl: Klik om te selecteren

en: Calendar Help
nl: Kalenderhulp

en: Use your arrow keys to change the base color. Move up to lighten the color, down to darken, left to increase saturation, and right to decrease saturation.
nl: Gebruik je pijltjestoetsen om de basiskleur te wijzigen. Ga omhoog om de kleur lichter te maken, omlaag om deze donkerder te maken, naar links om de verzadiging te verhogen en naar rechts om de verzadiging te verlagen.

en: Change color format
nl: Wijzig kleurformaat

en: Color value in HSL
nl: Kleurwaarde in HSL

en: Color value in RGB
nl: Kleurwaarde in RGB

en: Color value in hexadecimal
nl: Kleurwaarde in hexadecimaal

en: RGB mode active
nl: RGB modus actief

en: Hex color mode active
nl: Hex-kleur modus actief

en: Hue/saturation/lightness mode active
nl: Tint/verzadiging/lichtheidsmodus actief

en: Move backward (up) or forward (down) by one week.
nl: Ga één week achteruit (omhoog) of vooruit (omlaag).

en: Move backward (left) or forward (right) by one day.
nl: Ga één dag achteruit (links) of vooruit (rechts).

en: Click the right or left arrows to select other months in the past or the future.
nl: Klik op de linker- of rechterpijlen om andere maanden - in het verleden of de toekomst - te selecteren.

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave this block intact or remove it entirely.
nl: Je site ondersteunt het "%s" blok niet. Je kunt dit blok zo laten staan, of het helemaal verwijderen.

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave this block intact, convert its content to a Custom HTML block, or remove it entirely.
nl: Je site ondersteunt het "%s" blok niet. Je kunt dit blok zo laten staan, de inhoud omzetten naar een Aangepast HTML blok, of het helemaal verwijderen.

en: Your site doesn’t include support for this block.
nl: Je site ondersteunt dit blok niet.

en: Cover
nl: Bedekking

en: Cover Settings
nl: Bedekkingsinstellingen

en: Edit media
nl: Bewerk media

en: Take Over
nl: Neem over

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Paste URL or type to search
nl: Plak URL of type om te zoeken

[ctx: term]
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: term]
en: Available %s
nl: Beschikbaar %s

en: Are you ready to schedule?
nl: Ben je klaar om in te plannen?

en: Terms
nl: Termen

en: Another user is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
nl: Een andere gebruiker werkt momenteel aan dit bericht, wat betekent dat je geen veranderingen kan maken, behalve als je het bericht overneemt.

note: translators: %s: user's display name
en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
nl: %s werkt momenteel aan dit bericht, wat betekent dat je geen veranderingen kan maken, behalve als je het bericht overneemt.

en: Another user now has editing control of this post. Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
nl: Een andere gebruiker heeft het bewerken van dit bericht overgenomen. Geen zorgen, je aanpassingen tot op dit moment zijn opgeslagen.

note: translators: %s: user's display name
en: %s now has editing control of this post. Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
nl: %s heeft het bewerken van dit bericht overgenomen. Geen zorgen, je aanpassingen tot op dit moment zijn opgeslagen.

en: Always show pre-publish checks.
nl: Altijd pre-publicatie-controles tonen.

en: Your work will be published at the specified date and time.
nl: Je werk wordt gepubliceerd op de opgegeven datum en tijd.

en: Convert to HTML
nl: Converteer naar HTML

en: This post is already being edited.
nl: Dit bericht wordt al bewerkt.

en: Someone else has taken over this post.
nl: Iemand anders heeft dit bericht overgenomen.

en: Write HTML…
nl: Schrijf HTML...

en: Insert Media
nl: Media invoegen

note: translators: %s: post title
en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
nl: Exporteer &#8220;%s&#8221; als JSON

en: This block can only be used once.
nl: Dit blok kan maar éénmaal gebruikt worden.

en: Solid Color
nl: Effen kleur

en: Main Color
nl: Hoofdkleur

note: translators: Dialog title to fix block content
en: Resolve Block
nl: Oplossen blok

en: Exit Code Editor
nl: Verlaat code editor

en: Editing Code
nl: Bewerken code

en: Reset font size
nl: Herstel grootte lettertype

en: Custom font size
nl: Aangepaste grootte lettertype

en: Media Settings
nl: Media-instellingen

en: Overlay Color
nl: Bedekkingskleur

en: Overlay
nl: Bedekking

en: This block contains unexpected or invalid content.
nl: Dit blok bevat onverwachte of ongeldige inhoud.

en: Enable Pre-publish Checks
nl: Pre-publicatie-controles inschakelen

en: Period
nl: Punt

en: Comma
nl: Komma

en: Current
nl: Huidig

en: Reusable block imported successfully!
nl: Herbruikbaar blok succesvol geïmporteerd!

note: translators: %d: number of blocks
en: %d block | %d blocks
nl[0]: %d blok
nl[1]: %d blokken

note: translators: The forward-slash character. e.g. '/'.
en: Forward-slash
nl: Schuine streep

en: Export as JSON
nl: Exporteer als JSON

en: Import from JSON
nl: Importeer vanuit JSON

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
nl[0]: Wijzig type van %d blok
nl[1]: Wijzig type van %d blokken

en: Invalid JSON file
nl: Ongeldig JSON-bestand

en: Invalid Reusable Block JSON file
nl: Ongeldig herbruikbare blok JSON-bestand

en: Change Alignment
nl: Wijzig uitlijning

en: After Conversion
nl: Na conversie

en: Backtick
nl: Accent grave

en: Reusable Template
nl: Herbruikbaar template

en: Template block used as a container.
nl: Template-blok gebruikt als een container.

en: Change Text Alignment
nl: Wijzig tekstuitlijning

en: Search Blocks
nl: Zoek blokken

en: This file is empty.
nl: Dit bestand is leeg.

en: Sorry, this file type is not supported here.
nl: Sorry, dit bestandstype wordt hier niet ondersteund.

en: Manage All Reusable Blocks
nl: Beheer alle herbruikbare blokken

en: Title
nl: Titel

en: Fullscreen Mode
nl: Schermvullende weergave

en: View Posts
nl: Bekijk berichten

en: No archives to show.
nl: Geen archieven om te tonen.

en: Beautiful landscape
nl: Prachtig landschap

en: Close panel
nl: Sluit paneel

en: Create
nl: Maak

en: Row Count
nl: Aantal rijen

en: Column Count
nl: Aantal kolommen

en: This block is deprecated. Please use the Paragraph block instead.
nl: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats hiervan het paragraafblok.

en: Subheading (deprecated)
nl: Subkop (verouderd)

en: Text Columns (deprecated)
nl: Tekstkolommen (verouderd)

en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
nl: Dit blok is verouderd. Gebruik in plaats hiervan het kolommenblok.

en: Convert to Classic Block
nl: Omzetten naar klassiek blok

en: Remove Poster Image
nl: Verwijder posterafbeelding

en: Select Poster Image
nl: Selecteer posterafbeelding

en: Poster Image
nl: Posterafbeelding

en: Change the block type after adding a new paragraph.
nl: Verander het bloktype na het toevoegen van een nieuwe paragraaf.

en: Spotlight Mode
nl: Spotlight-modus

en: Tags help users and search engines navigate your site and find your content. Add a few keywords to describe your post.
nl: Tags helpen gebruikers en zoekmachines je site te navigeren en je inhoud te vinden. Voeg een aantal trefwoorden toe om je bericht te beschrijven.

en: Add tags
nl: Voeg tags toe

en: Apply the "%1$s" format.
nl: Pas het "%1$s" format toe.

en: Your theme uses post formats to highlight different kinds of content, like images or videos. Apply a post format to see this special styling.
nl: Je thema gebruikt berichtformats om verschillende typen inhoud te markeren, zoals afbeeldingen of video's. Pas een berichtformat toe om de speciale vormgeving te zien.

en: Use a post format
nl: Gebruik een berichtformat

en: Insert After
nl: Invoegen na

en: Insert Before
nl: Invoegen voor

note: translators: 1: Number of selected blocks, 2: Position of selected blocks
en: Move %1$d block from position %2$d down by one place | Move %1$d blocks from position %2$d down by one place
nl[0]: Verplaats %1$d blok van positie %2$d één plaats omlaag
nl[1]: Verplaats %1$d blokken van positie %2$d één plaats omlaag

note: translators: 1: Number of selected blocks, 2: Position of selected blocks
en: Move %1$d block from position %2$d up by one place | Move %1$d blocks from position %2$d up by one place
nl[0]: Verplaats %1$d blok van positie %2$d één plaats omhoog
nl[1]: Verplaats %1$d blokken van positie %2$d één plaats omhoog

note: translators: 1: Type of block (i.e. Text, Image etc), 2: Position of selected block, 3: New position
en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
nl: Verplaats %1$s blok van positie %2$d omhoog naar positie %3$d

note: translators: 1: Type of block (i.e. Text, Image etc), 2: Position of selected block, 3: New position
en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
nl: Verplaats %1$s blok van positie %2$d omlaag naar positie %3$d

en: movie
nl: film

en: Insert a new block before the selected block(s).
nl: Voeg een nieuw blok in voor de geselecteerde blok(ken).

en: Remove the selected block(s).
nl: Verwijder de geselecteerde blok(ken).

en: Duplicate the selected block(s).
nl: Kopieer de geselecteerde blok(ken).

en: Clear selection.
nl: Wis selectie.

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
nl: Selecteer alle tekst tijdens het typen. Druk nogmaals om alle blokken te selecteren.

en: Switch between Visual Editor and Code Editor.
nl: Schakel tussen de visuele editor en de code editor.

en: Navigate to the previous part of the editor (alternative).
nl: Navigeer naar het vorige deel van de editor (alternatief).

en: Navigate to the previous part of the editor.
nl: Navigeer naar het vorige deel van de editor.

en: Show or hide the settings sidebar.
nl: Toon of verberg de instellingen-zijbalk.

en: Save your changes.
nl: Sla je aanpassingen op.

en: Undo your last changes.
nl: Maak je laatste aanpassingen ongedaan.

en: Display this help.
nl: Toon deze hulp.

en: Display the selected text in a monospaced font.
nl: Toon de geselecteerde tekst in een niet-proportioneel lettertype.

en: Add a strikethrough to the selected text.
nl: Haal de geselecteerde tekst door.

en: Remove a link.
nl: Verwijder een link.

en: Convert the selected text into a link.
nl: Zet de geselecteerde tekst om naar een link.

en: Underline the selected text.
nl: Onderstreep de geselecteerde tekst.

en: Make the selected text bold.
nl: Maak de geselecteerde tekst vetgedrukt.

en: Make the selected text italic.
nl: Maak de geselecteerde tekst cursief.

en: Text formatting
nl: Tekstformattering

en: Insert a new block after the selected block(s).
nl: Voeg een nieuw blok in na geselecteerde blok(ken).

en: Redo your last undo.
nl: Herhaal je laatste ongedaan maken.

en: Block shortcuts
nl: Blok sneltoetsen

en: Selection shortcuts
nl: Selectie sneltoetsen

en: Global shortcuts
nl: Globale sneltoetsen

en: Keyboard Shortcuts
nl: Toetsenbord sneltoetsen

en: Navigate to the next part of the editor (alternative).
nl: Navigeer naar het volgende deel van de editor (alternatief).

en: Navigate to the next part of the editor.
nl: Navigeer naar het volgende deel van de editor.

en: Thanks for testing Gutenberg!
nl: Bedankt voor het testen van Gutenberg!

en: Help build Gutenberg
nl: Help Gutenburg bouwen

note: translators: %s: Gutenberg GitHub repository URL
en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
nl: Wil je meer weten over het bouwen van extra blokken, of ben je geïnteresseerd om te helpen met het project, ga dan naar de <a href="%s">GitHub repository</a>.

en: The WordPress community
nl: De WordPress community

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
nl: Je kunt elk blok maken dat je wilt, statisch of dynamisch, decoratief of gewoontjes. Dit is bijvoorbeeld een pull-quote blok:

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
nl: Elk blok kan gebruik maken van deze uitlijningen. Het insluitingsblok heeft deze ook en is standaard al responsive:

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
nl: Zeker, de afbeelding over de gehele breedte kan nogal groot worden. Maar soms is de afbeelding het waard.

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
nl: Toegankelijkheid is belangrijk &mdash; vergeet het alt-attribuut van de afbeelding niet

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
nl: Door de nieuwe <strong>brede</strong> en <strong>volledige breedte</strong> uitlijningen met galerijen te combineren, kun je heel snel een media-rijke indeling maken.

en: Media Rich
nl: Media-rijk

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
nl: Blokken kunnen alles zijn wat je wilt. Zo kun je bijvoorbeeld een subtiel citaat toevoegen in de opbouw van je tekst, of misschien wil je wel een groot opgemaakt citaat laten zien. Al deze mogelijkheden zijn beschikbaar in de invoeger.

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
nl: De informatie die overeenkomt met de bron van het citaat is een apart tekstveld, zoals bijschriften onder afbeeldingen, zodat de structuur van het citaat is beschermd, zelfs wanneer je de bron selecteert, aanpast of verwijdert. Je kunt het altijd weer eenvoudig terugzetten.

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
nl: Hierboven staat een galerij met maar twee afbeeldingen. Het is een eenvoudiger manier om visueel aantrekkelijke indelingen te maken, zonder met floats te hoeven werken. Je kunt de galerij ook eenvoudig omzetten naar de individuele afbeeldingen met de blokomzetter.

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
nl: Je kunt het aantal kolommen in je galerijen veranderen door een schuif in de blokinspecteur in de zijbalk te bewegen.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
nl: De editor biedt een nieuwe bouwervaring voor pagina's en berichten, die het maken van berichten met opmaak eenvoudig maakt, en gebruikt "blokken" om zonder problemen te maken waar tot nog toe shortcodes, aangepaste HTML, of "mystery meat" insluitingen voor nodig zijn.

[ctx: block name]
en: More
nl: Meer

[ctx: button to expand options]
en: More
nl: Meer

en: Galleries
nl: Galerijen

en: Images &amp; Videos
nl: Afbeeldingen &amp; videos

en: Text &amp; Headings
nl: Tekst  &amp; koppen

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
nl: Insluitingen, zoals YouTube, tweets of andere WordPress berichten.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
nl: En <em>lijsten</em> zoals deze, uiteraard :)

en: Visual Editing
nl: Visueel bewerken

en: A Picture is Worth a Thousand Words
nl: Een foto is duizend woorden waard

en: ... like this one, which is right aligned.
nl: ... zoals deze, die rechts is uitgelijnd.

en: Reusable Block
nl: Herbruikbaar blok

en: Alt Text (Alternative Text)
nl: Alt tekst (alternatieve tekst)

en: Welcome to the Gutenberg Editor
nl: Welkom bij de Gutenberg editor

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
nl: Wat je nu leest is een <strong>tekstblok</strong>, het eenvoudigste blok van allemaal. Het tekstblok heeft haar eigen besturing zodat je het overal in het bericht kunt zetten...

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
nl: Probeer het eens uit. Je zal erachter komen dat WordPress al dingen in je berichten kan zetten die je niet eens wist. Hierbij een korte lijst van wat je daar op dit moment kunt vinden:

en: The <em>Inserter</em> Tool
nl: Het <em>Invoeger</em> gereedschap

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
nl: Probeer het citaat te selecteren en te verwijderen of te bewerken, je hoeft niet bang te zijn dat je per ongeluk de afbeelding of andere tekst selecteert en de presentatie ruïneert.

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
nl: Stel je voor dat alles wat WordPress kan doen snel en op dezelfde plaats in de interface beschikbaar is. Je hoeft geen HTML-tags of classes uit te zoeken, of ingewikkelde shortcode-regels te onthouden. Dat is het idee achter de invoeger: de knop <code>(+)</code> die rond de editor wordt weergegeven, waarmee je door alle beschikbare inhoudsblokken kunt bladeren en ze aan je bericht kunt toevoegen. Plugins en thema's kunnen hun eigen blokken registreren, waardoor allerlei mogelijkheden beschikbaar komen voor bewerken en publiceren.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
nl: Wanneer je thema het ondersteunt, zie je de "breed" knop op je afbeeldingstoolbar. Probeer het maar.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
nl: Het zorgvuldig omgaan met afbeeldingen en media is een belangrijk punt van de nieuwe editor. Hopelijk vind je aspecten als het toevoegen van bijschriften of het over de volle breedte laten zien van je foto's veel eenvoudiger en robuuster dan voorheen.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
nl: Koppen zijn ook afzonderlijke blokken, wat helpt bij de opzet en organisatie van je inhoud.

en: Are you sure you want to unschedule this post?
nl: Weet je zeker dat je de planning van dit bericht wilt intrekken?

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
nl: Een groot voordeel van blokken is, dat je ze op hun plaats kunt bewerken en de inhoud direct kunt manipuleren. In plaats van velden te hebben voor het bewerken van dingen zoals de bron van een citaat of de tekst van een knop, kun je de inhoud direct wijzigen. Probeer het volgende citaat eens te bewerken:

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
nl: Indelingsblokken zoals knoppen, schermbrede afbeeldingen, afscheidingen, enz.

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
nl: Over bergen &amp; drukpersen

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
nl: Het doel van deze nieuwe editor is het eenvoudig en plezierig maken om rijke inhoud aan WordPress toe te voegen. Dit hele bericht bestaat uit <em>stukjes inhoud</em> - het lijkt wat op LEGO-stenen - die je kunt bewegen en waarmee je kunt werken. Beweeg je cursor rond en je ziet dat de verschillende blokken oplichten met contouren en pijlen. Druk op de pijlen om blokken snel te verplaatsen zonder bang te hoeven zijn dingen te verliezen tijdens kopieer- en plakwerk.

en: Edit in Gutenberg
nl: Bewerk in Gutenberg

en: Continue to Classic Editor
nl: Ga door naar de klassieke editor

en: This post was previously edited in Gutenberg. You can continue in the Classic Editor, but you may lose data and formatting.
nl: Dit bericht was eerder bewerkt in Gutenberg. Je kunt doorgaan in de klassieke editor, maar je kunt gegevens en opmaak verliezen.

en: Because this post does not have revisions, you will not be able to revert any changes you make in the Classic Editor.
nl: Omdat dit bericht geen revisies bevat, zul je bewerkingen die je in de klassieke editor maakt niet kunnen terugdraaien.

en: Invalid type parameter.
nl: Ongeldig type parameter.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
nl: Beperk de resultaten tot items van één of meer object subtypes.

en: Limit results to items of an object type.
nl: Beperk de resultaten tot items van een objecttype.

en: URL to the object.
nl: URL naar het object.

en: The title for the object.
nl: De titel voor het object.

en: Unique identifier for the object.
nl: Unieke identificator voor het object.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
nl: Het opgevraagde paginanummer is groter dan het aantal beschikbare pagina's.

en: Internal search handler error.
nl: Interne zoek-handler fout

note: translators: %s: PHP class name
en: REST search handlers must extend the %s class.
nl: REST zoek-handlers moeten de %s class verruimen.

en: Untitled Reusable Block
nl: Naamloos herbruikbaar blok

note: translators: link to the post revisions page
en: You can also <a href="%s">browse previous revisions</a> and restore a version of the post before it was edited in Gutenberg.
nl: Je kunt ook door <a href="%s">vorige versies bladeren</a> en een versie van de pagina terugzetten van voor het werd bewerkt in Gutenberg.

en: Reusable
nl: Herbruikbaar

en: (current %s: %s)
nl: (huidig %s: %s)

en: Add to Reusable Blocks
nl: Voeg toe aan herbruikbare blokken

en: Remove from Reusable Blocks
nl: Verwijder uit herbruikbare blokken

en: Keep as HTML
nl: Houd als HTML

en: Color Settings
nl: Kleurinstellingen

en: Edit URL
nl: Bewerk URL

note: translators: %s: title/name of the reusable block
en: Reusable Block: %s
nl: Herbruikbaar blok: %s

en: Display Date
nl: Toon datum

en: Display Avatar
nl: Toon avatar

en: Display Excerpt
nl: Toon samenvatting

en: Number of Comments
nl: Aantal reacties

en: Support
nl: Ondersteuning

en: No comments to show.
nl: Geen reacties om te tonen.

note: translators: 1: author name (inside <a> or <span> tag, based on if they have a URL), 2: post title related to this comment
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: Select Post
nl: Selecteer bericht

en: Select Week
nl: Selecteer week

en: Select Day
nl: Selecteer dag

en: Select Month
nl: Selecteer maand

en: Select Year
nl: Selecteer jaar

en: Archives
nl: Archieven

en: Audio Settings
nl: Audio-instellingen

en: Display as Dropdown
nl: Toon als dropdown

en: Show Post Counts
nl: Toon aantal berichten

en: Archives Settings
nl: Archief-instellingen

en: Muted
nl: Gedempt

en: Video Settings
nl: Video-instellingen

en: recent comments
nl: recente reacties

en: Latest Comments
nl: Nieuwste reacties

en: The current user can post HTML markup and JavaScript.
nl: De huidige gebruiker kan HTML-markup en JavaScript publiceren.

en: The response is not a valid JSON response.
nl: De reactie is geen geldige JSON reactie.

en: Auto
nl: Automatisch

note: translators: accessibility text for the publish landmark region.
en: Editor publish
nl: Editor publiceren

en: Latest Comments Settings
nl: Nieuwste reacties-instellingen

en: Background Opacity
nl: Achtergronddekking

en: Preload
nl: Voorladen

en: Display a monthly archive of your posts.
nl: Toon een maandelijks archief van je berichten.

en: Transform To:
nl: Veranderen naar:

en: Remove Block
nl: Verwijder blok

en: Copy URL
nl: Kopieer URL

en: Link To
nl: Link naar

en: File
nl: Bestand

en: Edit file
nl: Bewerk bestand

en: Dots
nl: Stippen

en: Wide Line
nl: Brede lijn

en: Short Line
nl: Korte lijn

en: Large
nl: Groot

en: Inline Elements
nl: Inline elementen

en: Available block types
nl: Beschikbare bloktypes

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Show Download Button
nl: Toon downloadknop

en: Download Button Settings
nl: Downloadknop instellingen

en: Text Link Settings
nl: Tekstlink instellingen

en: Write file name…
nl: Schrijf bestandsnaam...

en: A single column within a columns block.
nl: Een enkele kolom in een kolommenblok.

en: Column
nl: Kolom

en: Close dialog
nl: Sluit dialoog

en: Playback Controls
nl: Afspeelknoppen

en: Inline Image
nl: Inline afbeelding

en: Open publish panel
nl: Open publiceren paneel

en: The download button is hidden.
nl: De downloadknop is verborgen.

en: Autoplay
nl: Automatisch spelen

en: Loop
nl: Lus

en: Outline
nl: Omtrek

en: Very dark gray
nl: Heel donkergrijs

en: Cyan bluish gray
nl: Cyaan blauwachtig grijs

en: Very light gray
nl: Heel lichtgrijs

en: Pale cyan blue
nl: Bleek cyaan blauw

en: Vivid cyan blue
nl: Levendig cyaan blauw

en: Vivid green cyan
nl: Levendig groen cyaan

en: Light green cyan
nl: Licht groen cyaan

en: Luminous vivid amber
nl: Lichtgevend levendig amber

en: Luminous vivid orange
nl: Lichtgevend levendig oranje

en: Vivid red
nl: Levendig rood

en: Pale pink
nl: Bleek roze

en: Welcome to the wonderful world of blocks! Click the “+” (“Add block”) button to add a new block. There are blocks available for all kinds of content: you can insert text, headings, images, lists, and lots more!
nl: Welkom in de wondere wereld van blokken! Klik op de "+" knop ("Blok toevoegen") om een nieuw blok toe te voegen. Er zijn blokken beschikbaar voor alle soorten inhoud: je kunt tekst, kopjes, afbeeldingen, lijsten en nog veel meer toevoegen!

en: The download button is visible.
nl: De downloadknop is zichtbaar.

en: Hide options
nl: Verberg opties

en: Replace image
nl: Vervang afbeelding

en: Remove image
nl: Verwijder afbeelding

en: See next tip
nl: Bekijk volgende tip

en: Disable tips
nl: Schakel tips uit

en: Got it
nl: Ik snap het

en: Are you ready to submit for review?
nl: Ben je klaar om je werk in te leveren voor beoordeling?

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl: Sorry, dit bestandstype is om veiligheidsredenen niet toegestaan.

en: When you’re ready, submit your work for review, and an Editor will be able to approve it for you.
nl: Ben je klaar, lever dan je werk in ter beoordeling. Een redacteur kan je werk dan goedkeuren voor je.

en: Click “Preview” to load a preview of this page, so you can make sure you’re happy with your blocks.
nl: Klik op "Voorbeeld" om een voorbeeld van deze pagina te bekijken, zodat je kunt bekijken of je tevreden bent met je blokken.

en: Finished writing? That’s great, let’s get this published right now. Just click “Publish” and you’re good to go.
nl: Klaar met schrijven? Mooi, laten we het dan meteen publiceren. Klik op 'Publiceer' en klaar ben je.

en: You’ll find more settings for your page and blocks in the sidebar. Click “Settings” to open it.
nl: In de zijbalk vind je meer instellingen voor je pagina en blokken. Klik op 'Instellingen' om het te openen.

en: Preview link for the post.
nl: Voorbeeld link voor het bericht.

en: There is nothing to save. The autosave and the post content are the same.
nl: Er is niets om op te slaan. De autosave en de berichtinhoud zijn hetzelfde.

en: There is no autosave revision for this post.
nl: Er is geen autosave versie van dit bericht.

en: Invalid parent post ID.
nl: Ongeldig hoofdbericht ID.

en: Invalid item ID.
nl: Ongeldig item ID.

en: The ID for the object.
nl: Het ID van het object.

en: The ID for the parent of the object.
nl: Het ID van het hoofdobject van het object.

note: translators: %s: file name
en: Error while uploading file %s to the media library.
nl: Fout tijdens het uploaden van bestand %s naar de mediabibliotheek.

en: View the autosave
nl: Bekijk de autosave

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.
nl: Er is een autosave van dit bericht dat recenter is dan onderstaande versie.

en: Autosaving
nl: Automatisch opslaan

en: This file exceeds the maximum upload size for this site.
nl: Dit bestand overschreidt de maximale uploadgrootte voor deze site.

en: Drag a video, upload a new one or select a file from your library.
nl: Sleep een video, upload een nieuwe of selecteer een bestand uit je bibliotheek.

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

note: translators: %s: error message describing the problem
en: Error loading block: %s
nl: Fout bij laden blok: %s

en: Display a list of your most recent posts.
nl: Toon een lijst van je meest recente berichten.

en: Table Settings
nl: Tabel instellingen

en: Fixed width table cells
nl: Tabelcellen met een vaste breedte

en: Pin to toolbar
nl: Maak vast aan toolbar

en: Unpin from toolbar
nl: Maak los van toolbar

en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
nl: Voeg tekst toe dat jouw tussenruimte en tabs behoudt, en ook styling toestaat.

note: translators: %s: Name of service (e.g. VideoPress, YouTube)
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter, Instagram or YouTube.
nl: Voeg een blok toe dat inhoud van andere sites laat zien, zoals Twitter, Instagram, of YouTube.

en: Add a block that displays content in multiple columns, then add whatever content blocks you’d like.
nl: Voeg een blok toe dat inhoud toont in meerdere kolommen, voeg dan de inhoudsblokken toe die je wilt.

en: Insert a table — perfect for sharing charts and data.
nl: Voeg een tabel in — perfect voor het delen van grafieken en gegevens.

[ctx: term]
en: Remove %s
nl: Verwijder %s

en: Copy the permalink
nl: Kopieer de permalink

en: Permalink copied
nl: Permalink gekopieerd

en: Height in pixels
nl: Hoogte in pixels

en: Name:
nl: Naam:

note: translators: 1: term name, 2: term position in a set of terms, 3: total term set count.
en: %1$s (%2$s of %3$s)
nl: %1$s (%2$s van %3$s)

en: Remove item
nl: Verwijder item

en: Invalid block.
nl: Ongeldig blok.

note: translators: %s: color hex code e.g: "#f00".
en: Color code: %s
nl: Kleurcode: %s

note: translators: %s is the name of the block
en: Attributes for %s block
nl: Attributen voor %s blok

en: Unique registered name for the block.
nl: Unieke geregistreerde naam voor het blok.

en: Spacer Settings
nl: Vulelement instellingen

en: Spacer
nl: Vulelement

en: Showing large initial letter.
nl: Toont grote eerste letter.

en: Toggle to show a large initial letter.
nl: Klik om een grote eerste letter te tonen.

en: ID of the post context.
nl: ID van de bericht context.

en: The rendered block.
nl: Het weer te geven blok.

en: Embed Handler
nl: Insluiten Handler

en: Sorry, you are not allowed to read Gutenberg blocks of this post.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om Gutenberg blokken van dit bericht te lezen

en: Publish…
nl: Publiceer...

en: next page
nl: volgende pagina

en: Page break
nl: Pagina-einde

en: Image Dimensions
nl: Grootte afbeelding

en: Height
nl: Hoogte

en: Width
nl: Breedte

en: Change Permalinks
nl: Wijzig permalinks

en: Edit post permalink
nl: Bewerk permalink van bericht

en: Skip to the selected block
nl: Spring naar het geselecteerde blok

en: Close plugin
nl: Sluit plugin

en: Editor settings
nl: Editor instellingen

en: Link Settings
nl: Link instellingen

en: Hide Block Settings
nl: Verberg blok-instellingen

en: Block settings closed
nl: Blok-instellingen gesloten

en: Show Block Settings
nl: Toon blok-instellingen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Thumbnails are not cropped.
nl: Thumbnails zijn niet bijgesneden.

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: Thumbnails are cropped to align.
nl: Thumbnails zijn passend bijgesneden.

en: pagination
nl: paginering

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
nl: Of automatisch aanmaken van taxonomiekolommen in de geassocieerde berichttypen tabel is toegestaan.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
nl: Of de taxonomie beschikbaar is voor selectie in menu's.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
nl: Of de taxonomie zichtbaar is in het snel/bulk bewerkingspaneel.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
nl: Of de taxonomie openbaar kan worden doorzocht.

en: The visibility settings for the taxonomy.
nl: De zichtbaarheidsinstellingen voor de taxonomie.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
nl: Of er een standaard UI wordt aangemaakt om deze taxonomie te beheren.

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
nl: Of een taxonomie is bedoeld voor openbaar gebruik via het admin scherm of door front-end gebruikers.

en: Schedule…
nl: Inplannen...

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Add item
nl: Voeg item toe

en: Custom Size
nl: Aangepast formaat

en: Upload an image
nl: Upload een afbeelding

en: Code editor selected
nl: Code editor geselecteerd

en: Visual editor selected
nl: Visuele editor geselecteerd

en: Reset the template
nl: Herstel de template

en: Keep it as is
nl: Laat zoals het is

en: The content of your post doesn’t match the template assigned to your post type.
nl: De inhoud van je bericht komt niet overeen met de aan je berichttype toegewezen template.

en: Resetting the template may result in loss of content, do you want to continue?
nl: Herstel van de template kan resulteren in verlies van inhoud, wil je doorgaan?

en: Document Statistics
nl: Document-statistieken

en: is now scheduled. It will go live on
nl: is nu gepland. Het gaat live op

en: Scheduling…
nl: Inplannen...

en: Scheduled
nl: Ingepland

en: Layout Elements
nl: Layout elementen

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Block deleted.
nl: Blok verwijderd.

en: Trashing failed
nl: Verwijderen mislukt

en: Words
nl: Woorden

en: Public
nl: Openbaar

en: Protected with a password you choose. Only those with the password can view this post.
nl: Beschermd met een zelfgekozen wachtwoord. Alleen degenen met het wachtwoord kunnen dit bericht zien.

en: Password Protected
nl: Beschermd met een wachtwoord

en: Only visible to site admins and editors.
nl: Alleen zichtbaar voor administrators en editors.

en: Private
nl: Privé

en: Visible to everyone.
nl: Zichtbaar voor iedereen.

en: Post Visibility
nl: Zichtbaarheid van het bericht

en: Would you like to privately publish this post now?
nl: Wil je dit bericht privé publiceren?

en: Use a secure password
nl: Gebruik een veilig wachtwoord

en: Create password
nl: Maak een wachtwoord aan

en: Saving
nl: Opslaan

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Are you ready to publish?
nl: Ben je klaar om te publiceren?

en: Copy Link
nl: Kopieer link

en: What’s next?
nl: Wat is het volgende?

en: is now live.
nl: is nu live.

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Publishing failed
nl: Publiceren mislukt

en: Post reverted to draft.
nl: Bericht teruggeplaatst naar concept.

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
nl: Er zijn wijzigingen die je nog niet hebt opgeslagen. Als je doorgaat, gaan deze verloren.

en: Add New Tag
nl: Voeg nieuwe tag toe

en: Publishing…
nl: Publiceren...

en: Standard
nl: Standaard

en: Set featured image
nl: Stel uitgelichte afbeelding in

en: Write an excerpt (optional)
nl: Schrijf een samenvatting (optioneel)

en: Allow Comments
nl: Sta reacties toe

en: Default template
nl: Standaard template

en: Order
nl: Volgorde

en: No blocks found.
nl: Geen blokken gevonden.

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Are you sure you want to delete this Reusable Block?
    
    It will be permanently removed from all posts and pages that use it.
nl: Weet je zeker dat je dit gedeelde blok wilt verwijderen?
    
    Het blok wordt permanent verwijderd van alle berichten en pagina's die het gebruiken.

en: Convert to Regular Block
nl: Verander naar normaal blok

en: More options
nl: Meer opties

en: Block: %s
nl: Blok: %s

en: No block selected.
nl: Geen blok geselecteerd.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Status & Visibility
nl: Status & zichtbaarheid

note: translators: ARIA label for the Document Settings sidebar tab, not selected.
en: Document settings
nl: Documentinstellingen

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Reset
nl: Herstel

en: Item removed.
nl: Item verwijderd.

en: Item added.
nl: Item toegevoegd.

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Number of items
nl: Aantal items

en: All
nl: Alle

en: Category
nl: Categorie

en: Select
nl: Selecteer

en: Select or Upload Media
nl: Media selecteren of uploaden

[ctx: term]
en: %s removed
nl: %s verwijderd

[ctx: term]
en: %s added
nl: %s toegevoegd

[ctx: imperative verb]
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Write code…
nl: Schrijf code…

en: Categories
nl: Categorieën

en: Show Hierarchy
nl: Toon hiërarchie

en: Button
nl: Knop

en: Apply
nl: Toepassen

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit audio
nl: Bewerk audio

en: Block updated.
nl: Blok bijgewerkt.

en: Block created.
nl: Blok gemaakt.

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Move to trash
nl: Verplaats naar prullenbak

en: Publish:
nl: Publiceer:

en: Save Draft
nl: Bewaar concept

en: Allow Pingbacks & Trackbacks
nl: Sta pingbacks & trackbacks toe

en: Parent Category
nl: Hoofdcategorie

en: Add new term
nl: Voeg nieuwe term toe

en: Add new category
nl: Voeg nieuwe categorie toe

en: Suggestion:
nl: Suggestie:

en: Post Format
nl: Berichtformaat

en: Aside
nl: Terzijde

en: %d Revision | %d Revisions
nl[0]: %d revisie
nl[1]: %d revisies

en: no parent
nl: geen hoofd

en: no title
nl: geen titel

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Search for a block
nl: Zoek naar een blok

en: Edit visually
nl: Visueel bewerken

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: Change block type
nl: Verander bloktype

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Add block
nl: Voeg blok toe

note: translators: label for ordering posts by title in descending order
en: Z → A
nl: Z 	 A

note: translators: label for ordering posts by title in ascending order
en: A → Z
nl: A 	 Z

en: Switch to Draft
nl: Zet om naar concept

en: Headings
nl: Koppen

en: Parent Term
nl: Hoofdterm

en: Categories Settings
nl: Categorie-instellingen

en: Add text…
nl: Voeg tekst toe...

en: Block has been deleted or is unavailable.
nl: Blok is verwijderd of is niet beschikbaar.

en: Write caption…
nl: Schrijf onderschrift...

en: post
nl: bericht

en: Write title…
nl: Schrijf titel...

en: Text Alignment
nl: Tekstuitlijning

en: Edit image
nl: Bewerk afbeelding

en: Columns
nl: Kolommen

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Close settings
nl: Sluit instellingen

en: Editor content
nl: Editor inhoud

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: No results.
nl: Geen resultaten.

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: Submit
nl: Verstuur

en: Close
nl: Sluiten

en: Table
nl: Tabel

en: Edit Table
nl: Bewerk tabel

en: Delete Row
nl: Verwijder rij

en: Delete Column
nl: Verwijder kolom

en: New Column
nl: Nieuwe kolom

en: text
nl: tekst

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Font Size
nl: Grootte lettertype

en: Text Settings
nl: Tekst instellingen

en: numbered list
nl: genummerde lijst

en: ordered list
nl: geordende lijst

en: List
nl: Lijst

en: recent posts
nl: recente berichten

en: title
nl: titel

en: Heading
nl: Kop

en: photos
nl: foto's

en: images
nl: afbeeldingen

en: Remove Image
nl: Verwijder afbeelding

en: None
nl: Geen

en: Media File
nl: Mediabestand

en: Attachment Page
nl: Bijlagepagina

en: Crop Images
nl: Afbeeldingen bijsnijden

en: Gallery Settings
nl: Galerij instellingen

en: Gallery
nl: Galerij

en: Edit Gallery
nl: Bewerk galerij

en: Classic
nl: Klassiek

en: music
nl: muziek

en: image
nl: afbeelding

en: Move down
nl: Verplaats omlaag

en: Move up
nl: Verplaats omhoog

en: Add %s
nl: Voeg %s toe

en: Heading Settings
nl: Kopinstellingen

en: Level
nl: Niveau

note: translators: %s: heading level e.g: "1", "2", "3"
en: Heading %d
nl: Kop %s

en: Embedded content from %s
nl: Ingesloten inhoud van %s

en: Grid View
nl: Rasterweergave

en: List View
nl: Lijstweergave

en: photo
nl: foto

en: Latest Posts
nl: Nieuwste berichten

en: No posts found.
nl: Geen berichten gevonden.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: embed
nl: insluiten

en: Custom HTML
nl: Aangepaste HTML

en: subtitle
nl: subtitel

en: Write heading…
nl: Schrijf kop...

en: Image Settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

en: Strikethrough
nl: Doorhalen

en: Italic
nl: Cursief

en: Bold
nl: Vet

en: Edit video
nl: Bewerk video

en: Write…
nl: Schrijf...

en: poetry
nl: poëzie

en: Order by
nl: Volgorde op

en: Oldest to Newest
nl: Oudste naar nieuwste

en: Newest to Oldest
nl: Nieuwste naar oudste

en: Quote
nl: Citaat

note: translators: placeholder text used for the quote
en: Write quote…
nl: Schrijf citaat...

en: Write shortcode here…
nl: Schrijf hier een shortcode...

en: Write subheading…
nl: Schrijf subtitel...

en: Embeds
nl: Insluitingen

en: The editor has encountered an unexpected error.
nl: De editor is op een onverwacht probleem gestuit.

note: translators: %s: Type of block (i.e. Text, Image etc)
en: Block %s is the only block, and cannot be moved
nl: Blok %s is het enige blok en kan niet verplaatst worden

note: translators: %s: Type of block (i.e. Text, Image etc)
en: Block %s is at the end of the content and can’t be moved down
nl: Blok %s staat aan het eind van de inhoud en kan niet omlaag verplaatst worden

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
nl: Blokken kunnen niet naar beneden verplaatst worden omdat ze al onderaan staan.

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
nl: Blokken kunnen niet omhoog worden verplaatst omdat ze al bovenaan staan

note: translators: %s: Type of block (i.e. Text, Image etc)
en: Block %s is at the beginning of the content and can’t be moved up
nl: Blok %s staat aan het begin van de inhoud en kan niet omhoog worden verplaatst

en: Stick to the Front Page
nl: Maak vast aan de voorpagina

en: Copy Post Text
nl: Kopieer berichttekst

en: Attempt Recovery
nl: Probeer te herstellen

en: Convert to Blocks
nl: Omzetten naar blokken

en: Edit as HTML
nl: Bewerk als HTML

en: (Empty heading)
nl: (Lege kop)

en: Remove
nl: Verwijder

en: Find original
nl: Vind origineel

en: Read more
nl: Verder lezen

en: Display post date
nl: Toon datum bericht

en: Latest Posts Settings
nl: Instellingen nieuwste berichten

en: Convert to ordered list
nl: Omzetten naar geordende lijst

en: Convert to unordered list
nl: Omzetten naar ongeordende lijst

en: Sorry, we could not embed that content.
nl: Sorry, we konden die inhoud niet insluiten.

en: Previews for this are unavailable in the editor, sorry!
nl: Voorbeelden hiervoor zijn niet beschikbaar in de editor, sorry!

en: Embedding…
nl: Insluiten...

en: Fixed Background
nl: Vaste achtergrond

en: Pending Review
nl: Wachten op beoordeling

en: Submit for Review
nl: Indienen ter beoordeling

en: Insert Link
nl: Link invoegen

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Verse
nl: Vers

en: divider
nl: scheidslijn

en: horizontal-line
nl: horizontale lijn

en: Add New Term
nl: Voeg nieuwe term toe

en: Are you sure you want to unpublish this post?
nl: Weet je zeker dat je dit bericht wilt de-publiceren?

en: Learn more about manual excerpts
nl: Ontdek meer over handmatige samenvattingen

en: Copy Error
nl: Kopieerfout

en: Document Outline
nl: Document schets

en: (Multiple H1 headings are not recommended)
nl: (Meedere H1 koppen worden niet aangeraden)

en: (Your theme may already use a H1 for the post title)
nl: (Je thema gebruikt misschien al een H1 voor de berichttitel)

en: (Incorrect heading level)
nl: (Verkeerd niveau kop)

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
nl: Dit blok is een fout tegengekomen en kan geen voorbeeld tonen.

en: Transform into:
nl: Zet om naar:

en: Copy All Content
nl: Kopieer alle inhoud

en: Page Attributes
nl: Pagina-attributen

en: (Click to focus this heading)
nl: (Klik voor focus op deze kop)

en: Add Column After
nl: Voeg kolom toe na

en: Add Column Before
nl: Voeg kolom toe voor

en: Add Row After
nl: Voeg rij toe na

en: Add Row Before
nl: Voeg rij toe voor

note: translators: placeholder text used for the citation
en: Write citation…
nl: Schrijf citaat...

en: bullet list
nl: ongeordende lijst

en: Write list…
nl: Maak lijst...

en: Drop Cap
nl: Initiaal

en: Write preformatted text…
nl: Schrijf voorgeformatteerde tekst...

en: Additional settings are now available in the Editor block settings sidebar
nl: Meer instellingen zijn beschikbaar in de Editor blok instellingen zijbalk

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
nl[0]: %d resultaat gevonden, gebruik de omhoog en omlaag toetsen om te navigeren.
nl[1]: %d resultaten gevonden, gebruik de omhoog en omlaag toetsen om te navigeren.

en: Pullquote
nl: Pull-quote

en: Hide the teaser before the "More" tag
nl: Verberg de teaser voor de "Meer" tag

en: Indent list item
nl: Verhoog inspringen lijstitem

en: Outdent list item
nl: Verlaag inspringen lijstitem

en: Scheduling failed
nl: Plannen mislukt

en: Separate with commas
nl: Scheiden met komma's

en: Drop files to upload
nl: Sleep bestanden hier naartoe om te uploaden

en: Block
nl: Blok

note: translators: ARIA label for the Block Settings sidebar tab, not selected.
en: Block settings
nl: Blok-instellingen

en: Enter URL to embed here…
nl: Vul in te sluiten URL hier in...

en: Separator
nl: Scheidingslijn

en: Update
nl: Bijwerken

en: Updating failed
nl: Bijwerken mislukt

en: Updating…
nl: Bijwerken…

en: Code Editor
nl: Code editor

en: Visual Editor
nl: Visuele editor

en: Block Styles
nl: Blokstijlen

en: Editor top bar
nl: Editor top balk

en: Reusable Blocks
nl: Herbruikbare blokken

en: Content structure
nl: Inhoudstructuur

en: %d result found. | %d results found.
nl[0]: %d resultaat gevonden.
nl[1]: %d resultaten gevonden.

en: Post published.
nl: Bericht gepubliceerd.

en: Post updated.
nl: Bericht bijgewerkt.

en: Post published privately.
nl: Bericht privé gepubliceerd.

en: Post scheduled.
nl: Bericht ingepland.

en: Align center
nl: Centreren

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

note: translators: %s: The name of the color e.g: "vivid red".
en: Color: %s
nl: Kleur: %s

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Common Blocks
nl: Algemene blokken

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a brighter background color and/or a darker text color.
nl: Deze kleurencombinatie kan moeilijk leesbaar zijn voor mensen. Probeer een helderder achtergrondkleur en/of een donkerder tekstkleur te gebruiken.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a darker background color and/or a brighter text color.
nl: Deze kleurencombinatie kan moeilijk leesbaar zijn voor mensen. Probeer een donkerder achtergrondkleur en/of een helderder tekstkleur te gebruiken.

en: HTML Anchor
nl: HTML Anker

en: Anchors lets you link directly to a section on a page.
nl: Ankers laten je direct linken naar een sectie op een pagina.

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS class

en: Clear
nl: Wis

en: Custom color picker
nl: Aangepaste kleurenkiezer

en: Wide width
nl: Grote breedte

note: Description of the plugin/theme
en: Printing since 1440. This is the development plugin for the new block editor in core.
nl: Drukwerk sinds 1440. Dit is de ontwikkelingsplugin voor de nieuwe blok editor in de core.

en: Add title
nl: Voeg titel toe

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/master/CONTRIBUTING.md">contributing</a> file for more information.
nl: Voor Gutenberg ontwikkelmodus moeten bestanden gegenereerd worden. Voer <code>npm install</code> uit om afhankelijkheden te installeren, voer <code>npm run dev</code> uit om de bestanden te genereren en te volgen. Lees het <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/master/CONTRIBUTING.md">bijdrage</a> bestand voor meer informatie.

en: Author
nl: Auteur

en: Comments
nl: Reacties

en: Discussion
nl: Discussie

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Send Trackbacks
nl: Verstuur trackbacks

en: Excerpt
nl: Samenvatting

[ctx: post format]
en: Format
nl: Berichtformat

en: Publish
nl: Publiceer

en: Save
nl: Bewaar

en: Revisions
nl: Revisies

en: Block type names must not contain uppercase characters.
nl: Namen van bloktypes mogen geen hoofdletters bevatten.

en: Toggle editor selection menu
nl: Wissel editor selectiemenu

en: Documentation
nl: Documentatie

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
nl: Bewerk &#8220;%s&#8221; in de klassieke editor

en: Classic Editor
nl: Klassieke editor

en: Select Category
nl: Selecteer categorie

en: (Untitled)
nl: (Zonder titel)

en: F j, Y g:i a
nl: j F Y G:i

en: F j, Y
nl: j F Y

en: g:i a
nl: G:i

note: translators: %s: duration
en: %s ago
nl: %s geleden

note: translators: %s: duration
en: %s from now
nl: %s vanaf nu

note: translators: 1: block name
en: Block type "%s" is not registered.
nl: Bloktype "%s" is niet geregistreerd.

note: translators: 1: block name
en: Block type "%s" is already registered.
nl: Bloktype "%s" is al geregistreerd.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
nl: Bloktypenamen moeten een namespace voorvoegsel bevatten. Bijvoorbeeld my-plugin/my-custom-block

en: Block type names must be strings.
nl: Bloktypenamen moeten tekst zijn.

note: translators: %s is the name of the plugin that generated this meta box.
en: Gutenberg incompatible meta box, from the "%s" plugin.
nl: Metabox niet compatibel met Gutenberg, uit de "%s" plugin.

en: Sorry, you are not allowed to read Gutenberg blocks as this user.
nl: Sorry, je hebt geen toestemming om Gutenberg blokken te lezen als deze gebruiker.

en: Gutenberg requires WordPress 4.9.8 or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
nl: Gutenberg vereist WordPress 4.9.8 of nieuwer om juist te werken. Upgrade WordPress alvorens Gutenberg te activeren.
